Wybierz region

Wybierz miasto

  Uwaga (Cool)tura

  Grajewska Izba Historyczna w Grajewie
  Grajewo, ul. Ełcka/30, +48 86 272 20 04

  17:00 Środa, 20 maja

  • Brak informacji o cenie

  Uwaga (cool)tura

  Stowarzyszenie “Kultura Niezależna” wraz z Grajewską Izbą Historyczną serdecznie zapraszają na spotkanie z cyklu „Uwaga (cool)tura” poświęcone niekonwencjonalnym formom sztuki zakończone minirecitalem, które rozpocznie się w siedzibie GIH dnia 20 maja 2015 roku o godz: 17:00;
  Gościem specjalnym spotkania będzie Marta Andrzejczyk - olsztyńska pieśniarka i aktorka; Znana z ciepłej osobowości scenicznej oraz wyjątkowej wrażliwości; Jak nikt potrafi budować atmosferę intymności i władać emocjami słuchaczy; Intrygująca, jasna barwa głosu sprawia, że każdy recital w jej wykonaniu jest wyjątkowy, a piosenki zapisane na jej płytach pozostają niezapomniane; Jest artystką poszukującą; Eksperymentuje zarówno z formami wyrazu, stylistyką jak i repertuarem. O wszechstronności Marty Andrzejczyk świadczy fakt, że obok projektów muzycznych, znana jest także z błyskotliwego wykonania erotyków czy recitali z piosenkami. Nie boi się eksperymentować, a improwizacja to jej drugie „ja”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ