Wybierz region

Wybierz miasto

  Terminator: Genisys 3D

  Kino Grajewskiego Centrum Kultury
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego/20, +48 86 272 29 91

  19:00 Niedziela, 6 września

  • Brak informacji o cenie

  Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego. W roli Terminatora – Arnold Schwarzenegger. Film jest pierwszą częścią nowej trylogii.

  Czas trwania:
  120
  Gatunek:
  Akcja
  Reżyseria:
  Alan Taylor
  Scenariusz:
  Laeta Kalogridis, Patrick Lussier
  Obsada:
  Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, Arnold Schwarzenegger, J.K. Simmons, Matt Smith, Byung-hun Lee, Courtney B. Vance
  Muzyka:
  Christophe Beck
  Data premiery:
  2015-07-01
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ