Wybierz region

Wybierz miasto

  Roman Barbarzyńca

  Kino Grajewskiego Centrum Kultury
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego/20, +48 86 272 29 91

  13:00 Środa, 8 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) – zabójcza w boju i wyglądzie dziewica-wojowniczka oraz elf Lameras (Jacek Braciak) – mistrz gry w dwie wieże. Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi i jego wiernemu słudze - generałowi Szauronowi. Autorem polskiej wersji językowej, przywołującej z przymrużeniem oka najpopularniejszych bohaterów i wątki świata fantasy, od hobbitów Tolkiena po nieskalanego głębszą myślą przypakowanego Conana z Cymerii, jest prawdziwy strongman w dziedzinie dubbingu - Jakub Wecsile, odpowiedzialny za werbalną siłę „Iniemamocnych”, gromki śmiech widzów „Pioruna” oraz komiczne ekscesy „Disco robaczków” i „Gnomea i Julii”. Niekwestionowaną gwiazdą „Romana Barbarzyńcy 3D”, człowiekiem, który kulturą zaraziłby każdego kulturystę z Wszechściemia, jest Maciej Stuhr - pamiętny Kurczak Mały, pszczoła Barry, zebra Pasio i złodziej Flynn z „Zaplątanych”.

  Czas trwania:
  89
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjørn Christoffers
  Scenariusz:
  Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjørn Christoffers
  Obsada:
  Maciej Stuhr, Anna Mucha, Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, Jacek Braciak, Andrzej Blumenfeld, Krzysztof Szczerbiński, Jakub Wieczorek
  Muzyka:
  Nicklas Schmidt
  Data premiery:
  2012-07-20
  Kraj produkcji:
  Dania
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ