Rodzina Mariusza Maliszewskiego prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Minionej nocy wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił. W dzisiejszych poszukiwaniach brało udział 26 policjantów ,13 strażaków, 2 paralotniarzy, rodzina i znajomi zaginionego mężczyzny. Akcję wspierał pies tropiący i dron.

MALISZEWSKI MARIUSZ

RYSOPIS: wiek 42 lata wzrost około 182 cm, sylwetka ciała szczupła (waga około 82 kg), włosy koloru ciemny blond, krótkie proste, oczy ciemne (brązowe), twarz szczupła, nos średni, uszy średnie, uzębienie pełne. Na lewym ramieniu blizna o długości 2-3 cm, okulary korekcyjne.

W chwili zaginięcia był ubrany: kurtka koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, sweter. Posiadał przy sobie telefon komórkowy marki Nokia Lumia.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub może przyczynić się do jego ustalenia proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie, ul. Wojska Polskiego 74A tel. 086-474 18 00, lub najbliższą jednostką Policji tel. 997.

Zobacz: Strażacy wyciągnęli samochów z rzeki Narew w Złotorii. Ciał nie odnaleziono

Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!