Dawid Chludziński z Grajewa zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego

bgER
Dawid Chludziński (trzeci od prawej) wywalczył trzecie miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w kategorii żaków Eugeniusz Skibniewski
Dawid Chludziński jest najmłodszym zawodnikiem Sekcji Tenisa Stołowego MOSiR Grajewo. W ubiegłą niedzielę chłopak zajął trzecie miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w kategorii żaków.

Mistrzostwa zostały rozegrane 29 maja 2016 roku w Dobrzyniewie Dużym. Dawid Chludziński był jednym z faworytów tych mistrzostw, jednak w decydujących momentach zabrakło mu szczęścia. Zawodnik nie wykorzystał piłek meczowych i przegrał w półfinale z zawodnikiem UKS Dojlidy – Maciejem Perkowskim 3 : 2.

Sytuacja powtórzyła się także w walce o 2 miejsce. W grze Dawida pokonał Mateusz Żukowski – zawodnik UKS Remik Stary Folwark. Ostatecznie tenisista z Grajewa wywalczył brązowy medal w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w kategorii żaków oraz złoty medal w grze deblowej z Szymonem Dąbrowskim z UKS TS PŁOMIEŃ Dobrzyniewo.